Deze vacature is gesloten.

Vacatures

Verzorgende IG

 • 24 uur
 • Hasselt
 • (RE0876)

Voor ons team begane grond zijn wij op zoek naar een collega die naast een hart voor de bewoner en het vak, gemotiveerd is, houdt van uitdagingen, gezelligheid en humor. We maken graag kennis met je!

Per 1 februari 2020 voor onbepaalde tijd | Je werkt alle diensten | 24 uur

Waar werk je
In woonzorgcentrum de Hazelaar in Hasselt bieden wij verpleging en verzorging op maat in mooie, ruime zorgappartementen. Ons team begane grond biedt somatiek verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg en zorg aan beginnende dementerenden. In ons team werken we met verschillende functies: helpenden, verzorgenden en verpleegkundigen. Als team zijn we flexibel, houden van gezelligheid en humor en we proberen net zo goed voor elkaar te zorgen als voor onze bewoners.

Wat doe je
Je ondersteunt de bewoner bij de dagelijkse verzorging. Daarover maak je duidelijke afspraken,waarbij je rekening houdt met de activiteiten van de bewoner. Je overlegt met de bewoner, naastbetrokkenen en collega’s en geeft zo nodig adviezen over de bewoner en diens situatie. Je bent contactverzorgende. Met jouw persoonlijkheid weet je een sfeer te creëren waarin de bewoner zich gekend en thuis voelt.

Met je teamleden kijk je kritisch of het werk beter kan of anders moet. Zo ben je steeds op zoek naar verbetering en innovatie. Je maakt deel uit van een proces naar zelforganiserende teams.

Wie ben je?
Je hebt veel verantwoordelijkheidsgevoel, kunt zelfstandig werken en beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Verder ben je in staat goed om te gaan met onverwachte situaties die je in de zorg kunt tegenkomen. Hierin maak je zelfstandig beslissingen en schakel je op tijd de juiste hulp in.
De vaktechnische handelingen voer je kundig en professioneel uit en je rapporteert kort en bondig. Collega’s kunnen op je rekenen. Je kunt je goed verplaatsen in de bewoner en hebt snel een helder beeld van de zorgvraag.

Verder voldoe je aan het volgende:

 • Je beschikt over een diploma Verzorgende IG, VIG/MMZ, Verpleegkundige, of vergelijkbaar;
 • Je hebt ervaring in de zorg en affiniteit met ouderenzorg;
 • Je bent inzetbaar op de diensten, zoals bovenaan in deze advertentie benoemd;
 • Voor deze functie is een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) vereist.

Wat bieden we?

 • Een contract voor onbepaalde tijd, voor 24 uur per week;
 • Salaris volgens CAO VVT, functiegroep 40: minimaal € 1.940,- en maximaal € 2.870,- bruto per maand o.b.v. een 36-urige werkweek. Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring;
 • Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden: eindejaarsuitkering, collectieve verzekeringen, goede pensioenregeling en werkkostenregeling;
 • Veel leuke activiteiten georganiseerd door onze personeelsvereniging;
 • Mogelijkheden voor opleiding en ontwikkeling;
 • Een verantwoordelijke functie bij een innovatieve organisatie, met professionele collega’s en bovenal een prettige werksfeer!

Woonzorgconcern IJsselheem
IJsselheem is een vooruitstrevende organisatie gericht op ouderenzorg, waarbij de wens van de cliënt centraal staat. Met meer dan 2400 medewerkers werken we vanuit 14 locaties aan de zorg voor onze cliënten. We bieden Woonzorg (Somatiek en PG), Thuiszorg en Revalidatie in Kampen, Zwolle en Zwartewaterland.
We werken in zelf organiserende teams, waarbij de teams worden begeleid door team coaches. IJsselheem staat bekend als goed werkgever, is een financieel gezonde organisatie en biedt hoge kwaliteit van zorg.

Informatie
Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Hermien Schultink of Esther Nijboer, 038-4771559.

Solliciteren
Enthousiast? Solliciteer dan direct via onderstaande knop!
Zodra we voldoende geschikte reacties hebben ontvangen, wordt deze advertentie verwijderd.
 

Deze vacature wordt zowel intern als extern uitgezet, interne kandidaten hebben voorrang.
We verzoeken je alleen te solliciteren, als je het gevraagde diploma bezit.

Deze vacature is gesloten.

Vacatures

Verzorgende IG

Persoonlijke gegevens

Adresgegevens

Contactgegevens

Bij voorkeur je mobiele nummer.

Richting en niveau

Werkgeschiedenis bij IJsselheem


Jouw sollicitatie

* Dit zijn verplichte velden